X
تبلیغات
زولا
فایل صوتی آشنایی با قانون جرائم رایانه ای مدرس رضا پرویزی - عدالت
کتب حقوقی و مقالات و فایل های صوتی دروس اساتید حقوق برای دانلود
 
جدیدترین یادداشت‌ها
 
روزانه‌ها
فایل صوتی آشنایی با قانون جرائم رایانه ای مدرس رضا پرویزی
فایل صوتی آشنایی با قانون جرائم رایانه ای رضا پرویزی


مدرس: رضا پرویزی

شرح: آقای رضا پرویزی وکیل پایه یک دادگستری در حقوق و جرائم رایانه ای، مدرس حقوق جرائم رایانه در مراجع قضایی، انتظامی و بخش های دولتی و خصوصی، کارشناس امنیت عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری و از تدوین کنندگان اصلی قانون جرائم رایانه ای ۵ خرداد ۱۳۸۸ می باشند.


با فرمت mp3

 

ناشر: سایت قضاوت آنلاین (برای اولین بار در اینترنت)فایل حاضر اولین جلسه از سه جلسه آموزش آشنایی قضاوت با قانون جرائم رایانه ای است. آقای پرویزی در ابتداء به تغییراتی که فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد نموده است توضیجات را بیان می نمایند و سپس به سابقه تقنینی در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، خواستگاه قانون جرائم رایانه ای ۱۳۸۸ می پردازند. متعاقب آن مواد ۱ الی ۴ قانون فوق را همراه با بیان پرونده های واقعی مطروحه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشریح و به نقد و بررسی آنها می پردازد و ضمن آن به پرسش های مطروحه حضار نیز پاسخ های لازم ارائه می نمایند.
فایل حاضر که دومین جلسه از سه جلسه آموزش آشنایی قضاوت با قانون جرائم رایانه ای است. آقای پرویزی در ادامه جلسه قبل مواد ۶ الی ۱۳ قانون فوق را همراه با بیان پرونده های واقعی مطروحه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشریح و به نقد و بررسی آنها می پردازد و ضمن آن به پرسش های مطروحه حضار نیز پاسخ لازم ارائه می نمایند.
فایل حاضر که سومین و آخرین جلسه آموزش آشنایی قضاوت با قانون جرائم رایانه ای است که آقای پرویزی به جهت ضرورت و اهمیت آشنایی قضات با دسترسی های غیرمجاز به تلفن همراه، مطالب کاربردی و مفیدی در این رابطه بیان و سپس به آیین دادرسی جرائم رایانه ای و ادله الکترونیکی در حقوق ایران می پرازند. در این راستا مواد ۱، ۶، ۷ و ۱۲ قانون تجارت الکتروینکی ایران و مواد ۶۸۶، ۶۶۷ و ۶۶۸ قانون آیین دادرسی الکترونیکی را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.


 

(0 لایک)
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد